Agencja detektywistyczna Walter | Prywatny Detektyw koncesja RD-72/2016

W jakich sytuacjach można, należy, a wręcz trzeba skorzystać z usług detektywa.

Detektyw. W jakich sytuacjach można, należy, a wręcz trzeba skorzystać z usług detektywa.

Są sytuacje, w których powiadomienie Policji o stwierdzonych lub podejrzewanych działaniach niezgodnych z prawem nie zawsze przyniesie oczekiwany rezultat.  Nie chodzi tu oczywiście o brak zaufania, bądź obawy o niekompetencje organów ścigania, lecz o szczególne sytuacje, w których powiadomienie Policji wydaje się przedwczesne.

Kluczowe słowo to podejrzenie. Podejrzewamy, że coś się dzieje niepokojącego w rodzinie, firmie. Wśród członków rodziny, pracowników, sąsiadów.  Mając na myśli rodzinę, nie chodzi tu tylko i wyłącznie o nieuczciwość – zdradę, któregoś z partnerów. Wielokrotnie zdarza się, że zaobserwowaliśmy niepokojące zachowanie wśród naszych dorastających dzieci. Nowo poznani znajomymi, późne powroty, dziwne zapachy, przedmioty. Tak naprawdę tracimy kontrolę nad tym, co robi i gdzie przebywa nasze dziecko. Coś nam umknęło, coś przegapiliśmy.

Niepokojące zachowania dotyczą również naszych podwładnych, współpracowników, partnerów biznesowych. Podejrzewamy  działania na szkodę firmy, nielojalność, wynoszenie poufnych informacji dotyczących firmy, a nawet sabotaż.

Ktoś nas podsłuchuje, kradnie  nasz internet, a może przechwytuje naszą pocztę. Mamy podejrzenia, że pokój, pomieszczenia biurowe, gabinet, w którym odbywają się poufne spotkania są podsłuchiwane.

Opisane wyżej sytuacje to tylko nieliczne przykłady zagrożeń z którymi spotykamy się w codziennym życiu.

Wynajęcie doświadczonego Detektywa, w celu weryfikacji naszych obaw, to nie tylko działania sprawdzające, prewencyjne, to możliwość legalnego, profesjonalnego zbierania i zabezpieczania śladów pozostawionych w miejscu zdarzenia, które następnie mogą zostać wykorzystane w ewentualnym postępowaniu dowodowym. Wynajęcie licencjonowanego Detektywa to także możliwość  konsultowania ewentualnych przedsięwzięć, pod kątem prawnym, w sytuacjach niepokojących np. związanych nietypowym  zachowaniem wskazanych osób, zaistniałych sytuacjach budzących nasze podejrzenia, lub wręcz stwierdzonych działaniach niezgodnych z prawem. (www.agencjawalter.pl)
Zbieranie dowodów.